Dołącz do programu

Osoba zgłaszająca
Na wskazany adres zostanie przesłany link zatwierdzający zgłoszenie
Dane firmy
O firmie
* pole wymagane

Program „Firma z zasadami” prowadzony jest przez fundacje „To co najważniejsze” z siedzibą w Gdyni. Jej celem jest promocja etycznie działających firm na terenie Polski. Pragniemy stworzyć społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze.

Wszystkie środki finansowe pozyskane przez fundacje przeznaczane są na pokrycie kosztu projektu. Zarząd Fundacji nie pobiera i nigdy nie pobierał żadnych wynagrodzeń.

Certyfikat „Firmy z zasadami” przygotowany specjalną metodą dokument zabezpieczony przed kopiowaniem, w ozdobnej ramie z prawem do korzystania z prawnie chronionego logo/znakiem na wszelkich materiałach marketingowych Uczestnika Programu ma być znakiem rozpoznawczym!

Realnym znakiem rozpoznawczym!

Cieszymy się ze wspólnego działania!

Koszt uczestnictwa jednej firmy w bazie wynosi 300 zł.
Deklaracja przystąpienia do programu "Firma z zasadami"

Ja
Reprezentujący firmę:

deklaruję się

"działać z pozytywnym nastawieniem do innych i być pomocnym; dokładać wszelkich starań aby kierować się dobrem, szacunkiem, uczciwością, lojalnością i zaufaniem, aby tworzyć pozytywne relacje międzyludzkie poprzez poszanowanie partnerów biznesowych, klientów i współpracowników; jest to podstawą wysokiego poziomu zaufania, co przekłada się na poczucie bezpieczeństwa, pozytywne myślenie, pogodę ducha, życzliwą atmosferę, czego efektem jest kreatywność, staranność, dobrze wykonana praca i ostatecznie wielką satysfakcja; właściwie odczytywać potrzeby drugiego człowieka - wskazywać drogę; rozumieć potrzeby klienta – doradzać; zapraszać innych przedsiębiorców do grona zaufanych „Firm z zasadami”, które chcą rozwiązywać problemy swoich klientów, podchodząc do drugiego człowieka z szacunkiem, pomocą i pogodą ducha".