Certyfikat „Firmy z zasadami”

Wyróżnienie CERTYFIKATEM „Firmy z zasadami”, którego symbol jest znakiem PRAWDY i UCZCIWOŚCI to pełna odpowiedzialność za codzienną działalność opartą na tychże właśnie fundamentach.

Stając się częścią społeczności osób, które mogą pochwalić się naszym CERTYFIKATEM budujemy wizerunek wszystkich naszych firm, których praca oparta jest na wartościach chrześcijańskich oraz zgodnie z hasłem przewodnim „Firmy z zasadami” jakim jest „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”. Dzięki temu niezmiennie podnosimy poziom zaufania do naszych przedsiębiorców.

Nadajemy ten dokument na podstawie Państwa własnoręcznego podpisu pod deklaracją. Wierzymy, że podpis Przedsiębiorców aspirujących do otrzymania tak szacownego dokumentu, jest sam w sobie godny zaufania i takim też zaufaniem Państwa darzymy. Czym byłaby dewiza i fundament projektu „Firmy z zasadami” gdybyśmy od samego początku dewaluowali podstawowe wartości, na których opiera się cały program.

Nie tylko głęboko wierzymy ale jest to potwierdzone doświadczeniem , że posługiwanie się naszym Certyfikatem uwiarygodni Państwa dotychczasową działalność oraz dobrą opinię w oczach potencjalnych klientów i kontrahentów wzmacniając pozytywny wizerunek firmy na rynku i wyróżniając ją spośród konkurencji.

Certyfikat stanowi gwarancję oczekiwanej jakości produktów i usług. Dobrych relacji biznes – biznes, biznes - klient, biznes – współpracownik.

Reprezentanci certyfikowanej firmy to konkretni ludzie kierujący się wartościami takimi jak dobro, szacunek, uczciwość, lojalność i życzliwość.

Tutaj dowiesz się jak zdobyć certyfikat.

Koszty programu w przeliczeniu na jednego członka wynoszą 300 zł. Jeśli nie stać Państwa firmy na uiszczenie powyższej kwoty to prosimy zaznaczyć opcję – koszty ponosi Fundacja.