IV Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę

Są rzeczy pilne i ważne. Tych pierwszych jest dużo więcej, ale to te drugie nadają kierunek życiu. Wszyscy czujemy, że obecny czas to „coś ważnego”. Przełom, zwrot, z pewnością wyzwanie. Dla przedsiębiorców lubiących stabilność i przewidywalność, planujących biznes długofalowo to próba sił wyjątkowa.

W biznesie. W kryzysie. W wierze to temat IV Pielgrzymki Przedsiębiorców na Jasną Górę 19 czerwca 2022 roku. Zawiera trzy przestrzenie łączące się w jednym człowieku – katoliku w biznesie. Będzie to zatem spotkanie tych, którzy przywiozą swoje doświadczenia, aby odczytać je w świetle wiary. Niektórzy z nich podzielą się swoimi świadectwami. Wśród nich warto wymienić Mateusza Kłoska (Eko-Okna), przedsiębiorcy zaangażowanego, z misją społeczną, odpowiedzialnego m.in. za głośne kampanie billboardowe w obronie życia i rodziny. Drugim Gościem będzie Grzegorz Górny, dziennikarz, publicysta i także przedsiębiorca – twórca katolickich mediów.
Osobistą odpowiedzią każdego uczestnika będzie dokonanie (lub odnowienie) Aktu oddania się Bogu przez Niepokalane Serce Maryi podczas tego najważniejszego momentu pielgrzymki – Mszy Świętej w kaplicy Cudownego Obrazu. Będzie jej przewodniczył nasz Gość ks. bp Zbigniew Zieliński z Koszalina.
Pielgrzymka ma charakter otwarty – zarejestruj się na stronie pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl Adresowana jest do przedsiębiorców, pracodawców, samozatrudnionych i freelancerów, organizacji katolickich przedsiębiorców oraz duszpasterzy środowisk biznesowych. Wszystkich nas zaprasza abp Józef Kupny – Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców.

Zapraszamy, zarejestruj się na www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl

Zobacz więcej artykułów na blogu
Obserwuj

Dodaj komentarz