Zachęcamy Was do dołączenia do naszej bazy Firm z zasadami, ale też bardzo nam zależy, byście z tej bazy korzystali – to jest bowiem miejsce skupiające wyjątkowych przedsiębiorców, nastawionych prokliencko i szanujących swoich pracowników oraz kontrahentów. Być może znajdziecie tutaj przedsiębiorcę, z którym rozpoczniecie współpracę? Jak zatem korzystać bazy? To proste!

Baza jest ogólnodostępna. By z niej skorzystać, należy wejść na stronę www.firmazzasadami.pl a następnie wybrać podstronę „Baza firm”. Można też wpisać w pasek adresowy bezpośredni URL podstrony: www.firmazzasadami.pl/firmy-z-zasadami. Na tej podstronie znajduje się formularz, dzięki któremu można wyszukać konkretnego przedsiębiorcę – jeśli znamy nazwę interesującej nas firmy. Można też przeszukać bazę według innych parametrów:

• pod kątem miejscowości, w której szukamy przedsiębiorców z certyfikatem „Firma z zasadami”;

• wybierając województwo, w jakim na przykład chcielibyśmy pozyskać firmę do współpracy,

• wpisując interesującą nas branżę,

• wpisując NIP konkretnego przedsiębiorcy.

To nie wszystko. Po wpisaniu w formularz wyszukiwania wybranego przez nas kryterium, pojawią się wyniki, czyli dane konkretnego przedsiębiorcy, lista firm z danej branży bądź spółek zarejestrowanych na konkretnym obszarze. Przy każdej firmie, która jest dostępna w naszej bazie, umieściliśmy dane kontaktowe (adres, stronę internetową) oraz datę wpisania przedsiębiorcy do bazy Firm z zasadami. Dodatkowo przy wybranych firmach znajdziecie znaczek pomarańczowej rybki z naszego logo. Oznacza on, że dany przedsiębiorca został uhonorowany certyfikatem „Firma z zasadami” i że ten certyfikat nie został mu odebrany.

Dodatkowo, po kliknięciu w nazwę przedsiębiorcy, na ekranie pojawi się dodatkowe okno – wizytówka danej firmy wraz z kodem QR. Możecie go zeskanować telefonem komórkowym (potrzeba jest do tego specjalna aplikacja) i ciągu kilku sekund przenieść dane przedsiębiorcy do swojego telefonu.

Zachęcamy do zaglądania do bazy i wykorzystania jej wszystkich możliwości! Pamiętajcie, że ona cały czas się powiększa!

Zobacz więcej artykułów na blogu
Obserwuj

Dodaj komentarz