Dwa tygodnie temu, dokładnie 13 października, Agencja Power z Warszawy, uczestnik programu „Firma z zasadami” świętowała swój 20 jubileusz. Zgodnie z nazwą agencji było energetycznie, intensywnie i hucznie! Udało nam się zdobyć parę szczegółów z przygotowań i przebiegu imprezy. Zobaczcie, jak Olga Krzemińska-Zasadzka opowiada o tym wydarzeniu!

Jak dowiedzieliśmy się od właścicielki agencji, przygotowania do uroczystego jubileuszu rozpoczęły się już w styczniu. To wtedy rozpoczęto wstępne rozmowy i podjęto pierwsze plany związane z obchodami.

„Ponieważ historia Agencji sięga ostatniego tygodnia marca 1997 roku, pierwotnie wydarzenie planowaliśmy na kwieień 2017 roku. Nasze plany szybko się jednak zmieniły: wygraliśmy największy event tego roku, Shell V-POWER SHOW, który wspaniale wpisał się w ten nasz jubileuszowy rok i zanim się obejrzeliśmy były już wakacje. Zaczęliśmy więc myśleć o nowym terminie. Po przejrzeniu kalendarza eventowego szybko okazało się, że jedyne dogodne terminy dla nas i pracowników to 12 i 13 października 2017 roku. Zaczęliśmy dogrywać podwykonawców – wtedy okazało się, że z podanych terminów najlepszy jest... 13-sty.

13-sty w piątek
Dzień, który pewnie niektórym łączy się w myślach ze strachem przed wychodzeniem z domu, my przeistoczymy w nasz Szczęśliwy Dzień, który już zawsze będzie się nam dobrze kojarzył. Założyliśmy liczbę 200 gości na wydarzeniu – ludzi związanych z naszą historią od 1997 roku: osób, które wyjeżdżały z nami na indywidualne wyjazdy narciarskie, najlepszych Klientów, najlepszych podwykonawców i oczywiście naszych pracowników. Na początku września goście otrzymali zaproszenia w formie Save the Date, w celu zarezerwowania terminu, a po 2 tygodniach rozesłane zostały spersonalizowane zaproszenia, ukazujące historię firmy oczami Olgi Krzemińskiej-Zasadzki.

Zaproszenia wysłane 
Zaczęły się miliony spraw każdego dnia: ustalanie zespołu, tancerek, konferansjera, dodatkowo stand-up, animacje z historii firmy, prezentacja pracowników i wyłonienie tych najdłużej pracujących i najbardziej z nami związanych, następnie prezentacja i wyróżnienie firm partnerskich/podwykonawczych, które pracują z nami od początku działalności eventowej. Wreszcie wyłonienie najdłużej z nami współpracujących i najlepszych Klientów. To było najtrudniejsze. Policzyliśmy, że od 2010 roku obsłużyliśmy 260 firm! Wiele z nich organizuje z nami wydarzenia co jakiś czas, raz na parę lat. Wyłoniliśmy 6 firm, które są z nami od początku działalności eventowej i cyklicznie przygotowują z nami wydarzenia. Nagrodziliśmy je – tak jak i naszych wieloletnich partnerów – statuetką dwudziestolecia. 10 października 2017 roku zamknęliśmy listę zgłoszeń z 204 osobami zapisanymi na wydarzenie, w tym około 45 naszymi Klientami i 80 osobami z firm podwykonawczych. Oprócz programu artystycznego, wręczenia nagród i degustacji tortu, postanowiliśmy dodać jeszcze parę smaczków… Wysłaliśmy do gości i wydrukowaliśmy wesoły regulamin wydarzenia, na stołach postawiono teksty „Ponad 20 najważniejszych momentów z życia agencji POWER”, „13 powodów, dlaczego warto współpracować z Agencją” oraz „Harmonogram – czyli co się tu będzie dzisiaj działo”. Salę udekorowano na firmowy kolor agencji – czerwony, umieszczono wydruki wielkoformatowe z najlepszych realizacji Agencji, w wejściu położono czerwony dywan dla naszych specjalnych gości, słupki i ściankę 20-stolecia. Montaże odbyły się od rana POWER’s Day, o godzinie 15.00 rozpoczęły się próby. Od 18:30 zaczęli pojawiać się goście – niesamowici ludzie, związani z Agencją od dawna, z cudownymi prezentami i mega dużą dawką gratulacji, podziękowań, uścisków i emocji. Napełnili nas nimi, dzięki czemu cały nasz wieczór był już tylko coraz bardziej magiczny, energetyczny – POWER’s DAY.
Dziękujemy serdecznie wszystkim Partnerom i zapraszamy na relację zdjęciową POWER’s DAY – 13-sty piątek 2017 roku na naszej stronie na Facebooku /https://www.facebook.com/agencjapower?notif_t=page_new_likes”                                           
Olga Krzemińska-Zasadzka

My zaś, twórcy programu „Firma z zasadami”  jeszcze raz serdecznie gratulujemy Agencji Power takiego dorobku i tak pięknego jubileuszu. Kolejnych co najmniej 20 lat!

Zobacz więcej artykułów na blogu
Obserwuj

Dodaj komentarz